SUMGOTT 3-Pack Sabunluk ile Drenaj, Silikon Sabun Tasarrufu Bar Sabunluk Banyo ve Mutfak için, kolay Temizlik Kuru Sabun Tepsi (Gri)
Yenilendi

SUMGOTT 3-Pack Sabunluk ile Drenaj, Silikon Sabun Tasarrufu Bar Sabunluk Banyo ve Mutfak için, kolay Temizlik Kuru Sabun Tepsi (Gri)

₺ 29.97

Mağazada

1.[OTOMATİK DRENAJ] : Drenaj tasarımı suyu hızlı bir şekilde tahliye edebilir, banyo/mutfaktaki sabunu temiz ve kuru tutabilir,bu da sabunun yapışkan olmasını önler ve lüks sabunun ömrünü korur. 2.[TEMİZLEMESİ KOLAY VE KAYMAZ] : Duş için bu sabunluklar,daha kolay temizlenmesini sağlayan esnek silikondan yapılmıştır.Kaymaz silikonun göze çarpan noktaları bol miktarda sürtünme sağlar.Sabunluk ve sabun lavaboya düşmeyecek. 3.[PREMİUM SİLİKON] : Bu sabunluk, mükemmel doku / çevre dostu / esnek olan yüksek kaliteli silikondan yapılmıştır non-toxic.It yumuşak ve dayanıklıdır, diğer öğeleri kırabileceği veya incitebileceği konusunda asla endişelenmeyeceksiniz. 4.[ÇOK İŞLEVLİ] : Bu sabunluk, banyo, küvet, duş, mutfak vb.Gibi çeşitli sahneler için uygundur.Mutfak Süngeri ve fırça üzerine konabilir.Ve sadece 1 sipariş ile 3 sabunluk alacaksınız, bu çok tasarruf etmenize yardımcı olacaktır. 5.[MİNİMALİST STİL] : Banyo ve mutfağın herhangi bir renk temasına uyan daha modern ve şık görünüyor.Ve mükemmel bir boyuta sahip : 5.6*3.5*1 inç.Paket içeriği : 3 paket sabunluk.

Teklifin özellikleri

Benzer cümleler