1 Paket Cam Baharat Kavanoz, 3.2 oz (95 ml) Mini Baharat Kavanoz ile Bambu Hava Geçirmez Kapaklar, Kalınlaşmak Baharat Kapları, gıda Depolama için Kiler, Çay, Otlar, Tuz (1 Adet)
Yenilendi

1 Paket Cam Baharat Kavanoz, 3.2 oz (95 ml) Mini Baharat Kavanoz ile Bambu Hava Geçirmez Kapaklar, Kalınlaşmak Baharat Kapları, gıda

₺ 179.97

Mağazada

【1 Adet Cam Baharat Kavanozu】1 Cam Kavanoz.Boyutu : 5x7.6 cm, Kapasite : 3.2 oz /95 ml.Hatırlatmak : Kapasite ölçümü kapak dahil değil, pls kapaklar hacmi için 0.5 oz çıkarın. 【GÜVENLİK ve sağlıklı SEÇİM】 Saklama kavanozları, %100 kurşunsuz, toksik olmayan, kolay temizlenebilen gıda sınıfı yüksek borosilikat camdan üretilmiştir.iyi hava geçirmez performans, soğuk, ısı, asit, alkali ve üstün korozyona sahiptir resistance.is plastik kavanozlardan daha sağlıklı.Yüksek kaliteli sağlıklı ürünler sizi ve ailenizi sağlıklı bir diyete yönlendirebilir. 【ÇOK AMAÇLI DEPOLAMA】Küçük cam kavanozlar, Taze veya kuru baharatlar, yiyecekler ve diğer malzemeler, atıştırmalıklar ve ikramlar ( fındık / şeker / iz karışımı ), banyo ve makyaj malzemeleri ( tamponlar / pamuk toplar / kozmetik pedler / saç bağları) için harika birçok öğeyi sıralamanıza ve saklamanıza yardımcı olabilir. gevşek yapraklı çay yaprakları veya daha küçük ev ve kişisel eşyalar. 【ÇEKİCİ ve sağlam TASARIM】 Ahşap kapak ve şeffaf cam minimalist ve modern tasarım sunar, Bu gıda sınıfı yüksek borosilikat cam baharat kavanozları diğer kavanozlardan daha kalındır.Bambu kapağında, kapak açıldığında ses çıkarmayacak ve kavanozu çizmeyecek bir silikon halka vardır. 【MÜŞTERİ HİZMETLERİ】 Cam saklama kavanozlarınızı hava geçirmez kapaklarla güvenli bir şekilde paketlemek için en büyük özeni gösterdik, ancak kazalar kaçınılmazdır happen.So herhangi bir cam kutu seti mükemmelden daha az gelirse hemen e-posta ile bizimle iletişime geçin.Mümkün olduğunca çabuk sorunları çözmek için çalışacağız.Bizi desteklediğiniz için teşekkür ederiz. 【ALACAKSINIZ】 1 x Gıda Sınıfı Yüksek Borosilikat Cam Mini Kavanozlar 【ÖZELLİKLER】 Boyut : Yükseklik 7.6 cm/3in, Alt Çap 5cm/2in.Kapasite : 95 ML/3.2 OZ.

Teklifin özellikleri

Benzer cümleler