Tırnak Matkap Organizatör Çantası, Akrilik Tırnak Matkap Seti Tutucu Profesyonel Tırnak Matkap Makinesi Çantası, Taşınabilir Tırnak Matkap Uçları saklama kutusu (Aksesuarlar Dahil Değildir)
Yenilendi

Tırnak Matkap Organizatör Çantası, Akrilik Tırnak Matkap Seti Tutucu Profesyonel Tırnak Matkap Makinesi Çantası, Taşınabilir Tırnak Matkap

₺ 11.97

Mağazada

【Yüksek Kaliteli Malzeme】 Tırnak Matkap Organizatör Çantamız yüksek kaliteli Pu'dan yapılmıştır leather.It yumuşak ve rahattır, belirli bir su geçirmezlik performansına sahiptir ve temizlenmesi kolaydır. 【Multifunctional Pocket】Convenient cepler organize edebilirsiniz tırnak matkap makinesi, tırnak matkap uçları, tırnak törpüsü, daldırma toz tırnak kiti, tırnak sökücü pamuk, vb. 【Profesyonel】 Profesyonel tırnak teknisyeninin ortak tırnak aletlerini yanlarında taşıması gereklidir, işinizi daha rahat ve etkili hale getirir.Tabii ki, tırnak severler araçları organize etmek için kullanabilirler. 【Makyaj Fırçası Tutucu】 Eğer bir güzellik sanatçısıysanız, bu makyaj çantası tatmin edici ortağınız olacaktır.Ayarlanabilir kayış bel çevresine bağlanacak kadar yeterlidir, böylece kullanmak istediğiniz makyaj fırçasını kolayca bulabilirsiniz. 【Tırnak Matkap Tutucu】 Makul soketler tırnak matkap uçlarını sağlamlaştırır ve düşmez.renk : Siyah.boyutu : 18.7x0. 7x8. 4 inç(L*W*H).ağırlık : 6.5 kg oz.It profesyonel tırnak teknisyeninin ortak tırnak aletlerini yanlarında taşıması gereklidir, işinizi daha rahat ve etkili hale getirir.Tabii ki, tırnak severler tırnak aletlerini organize etmek için kullanabilirler.renk : siyahboyutu : 18.7x0. 7x8. 4 inç(L*W*H)ağırlık : 6.5 oz.

Teklifin özellikleri

Benzer cümleler