Amire Köpüklü Kabarcık Yüz Maskesi. Konteyner Başına 30 Kullanım. Gözenekleri Sıkılaştırmak, Siyah Noktaları Gidermek ve Cildi Aydınlatmak için Oksijenli Arındırıcı Maske. Şampanya Sıkılaştırıcı Yüz Maskesi olarak da bilinir.
Yenilendi

Amire Köpüklü Kabarcık Yüz Maskesi. Konteyner Başına 30 Kullanım. Gözenekleri Sıkılaştırmak, Siyah Noktaları Gidermek ve Cildi Aydınlatmak

₺ 44.97

Mağazada

►CİLDİNİZİ NAZİKÇE BESLEYEN, SİZİ GENÇ bir GÖRÜNÜME KAVUŞTURAN FERAHLATICI YÜZ MASKESİ-Bu şampanya kabarcığı maskesi, GOJİ BERRY, ACAİ BERRY ve RESVERATROL olarak bilinen üç süper gıdanın yaşlanma karşıtı bileşiklerini kullanarak cildinizi gençleştirir.Bu süper gıdaların her birinin şaşırtıcı cilt bakım özellikleri hakkında daha fazla bilgi edinmek için aşağı kaydırın. ►SADECE BİR kullanımdan sonra PÜRÜZSÜZ ve parlak bir cilde dikkat edin-Bu oksijenli kabarcık maskesi cilt tonunu aydınlatır ve eşitler, aynı zamanda size çok aranan GLOW.It cildinizi serin ve tazelenmiş hissedeceksiniz!. ►BENZERSİZ OKSİJENLİ FORMÜL, DAHA sıkı bir cilt İLE sonuçlanan KOLLAJEN VE PROTEİNLERİ destekler – bu eşsiz efervesan maske, bileşikler gözeneklerinizi derinlemesine temizlemek ve sıkılaştırmak, siyah noktaları gidermek ve cildinizi nemlendirmek için oksijenle çalışırken karıncalanma hissi yaratır.Bu karıncalanma hissi bu maskeye ŞAMPANYA KABARCIĞI MASKESİ adını verir. ►CİLDİNİZDEKİ KİRLİLİKTEN KURTULARAK CİLT TONUNUZU aydınlatın VE HATTA düzeltin-Oksijen cildinizi iyileştirerek cildinizi iyileştirmeye yardımcı olur circulation.As yaşlanıyoruz, doğal olarak dolaşımda bir azalma var, bu da oksijeni telafi ediyor.Dolaşımdaki bu artış, pompa ve kabarık ciltler için kollajen üretiminizi artırabilir.Amire'nin bu kıvılcım çıkaran kabarcık maskesi cildinizi uyandıracak ve güçlü serbest radikal savaş malzemeleriyle besleyecektir. ★ GURURLA ABD'de üretilmiştir, PARABEN içermez, zulümsüzdür VE hayvanlar üzerinde test edilmemiştir-Bu kabarcık maskelerinin her biri Florida'daki profesyonel ve sertifikalı laboratuvarımız tarafından formüle edilir, doldurulur, paketlenir ve mühürlenir.

Teklifin özellikleri

Benzer cümleler