YUYAOYAO 1.5 M Araba-Styling 5D Karbon Fiber Spoiler Styling DIY Tamir Spoiler Fit Audi BMW Toyota KİA Hyundai Opel Mazda Ford Skoda ıçin (renk: Siyah)
Yenilendi

YUYAOYAO 1.5 M Araba-Styling 5D Karbon Fiber Spoiler Styling DIY Tamir Spoiler Fit Audi BMW Toyota KİA Hyundai Opel Mazda Ford Skoda

₺ 177.30

Mağazada

1. Hafif, yüksek performans. 2. Çoğu otomobil,kamyon için evrensel uyum. 3.Monte edilebilir pozisyon, Araba evrensel Ön spoyler / çatı kanadı, arka spoyler. 4. Karbon fiber kuyruğun, sırtın her iki tarafında sıkıca tutturulmuş ve su geçirmez iki güçlü bant vardır. 5. Iyi esneklik, benzersiz doku, çizilmeye dayanıklı ve aşınmaya dayanıklı, ayırt edici moda kişilik, ücretsiz kesme, kesme uzunluğu araba için uygun, karbon fiber görsel güzellik, bitirme fiş, dikişsiz yerleştirme,.Yüksek kaliteli karbon fiber net ve parlak yüzey,Yumuşak kauçuk malzeme bent serbestçe Ayarlanabilir eğrilik 3 D karbon fiber lastik stereo etkisi güçlü Spor rüzgar vizyonu olması,Uygun model eğrilik,Herhangi bir bükme, serbest kesme, uyum ve kolay kurulum terbiye,Ücretsiz uygun, yüksek derecede yıkıcı olmayan yükleme, %100 eşleştirme için uygun olabilir.Özellikler : Montaj kuyruğunun estetiğine ek olarak, daha büyük etki, lastiğin zemini kavramasını ve sürüş stabilitesini arttırmasını sağlamak için aşağı doğru basınç oluşturmak için hava akışını kullanmaktır.1. Hafif, yüksek performans. 2. Çoğu otomobil,kamyon için evrensel uyum. 3.Monte edilebilir pozisyon, Araba evrensel Ön spoyler / çatı kanadı, arka spoyler4. Karbon fiber kuyruğun, sırtın her iki tarafında sıkıca tutturulmuş ve su geçirmez iki güçlü bant vardır.5. Iyi esneklik, benzersiz doku, çizilmeye dayanıklı ve aşınmaya dayanıklı, ayırt edici moda kişiliği, serbest kesim, araba için uygun uzunluğu kesme, karbon fiber görsel güzellik, bitirme fişi, dikişsiz yerleştirme, 6. Tek beden herkese uyar-farklı uygulamalarınıza uyacak şekilde kesilebilir.ürün Paketi : 1 x Araç Arka Spoiler NOTE : 1,lütfen yüzeyi temiz ve kuru tutun, kum/toz yok veya kurulumdan önce bir miktar yapışma promotörü (Olmadan)koyun.2, Sonra 3 gün içinde karayolu üzerinde sürmeyin installtion3.Do 72 saat içinde yapıştırdıktan sonra suya dokunmayın.

Teklifin özellikleri

Benzer cümleler