Kelebek Duvar Çıkartmaları - Reastar 24 ADET Kelebek duvar Çıkartmaları, 3D Kelebek Duvar Dekor 3 Boyutları - Kelebek Süslemeleri için Parti Yatak Odası Düğün Oturma Odası Kek Dekorasyon (Gül Altın)
Yenilendi

Kelebek Duvar Çıkartmaları - Reastar 24 ADET Kelebek duvar Çıkartmaları, 3D Kelebek Duvar Dekor 3 Boyutları - Kelebek Süslemeleri için

₺ 251.70

Mağazada

【PAKET İÇERİĞİ】 Minimum boyut için 8 adet 8 cm/3.15 inç, orta boyut için 8 adet 10 cm/3.94 inç ve maksimum boyut için 8 adet 12 cm/4.72 inç dahil olmak üzere 3 farklı boyutta 24 adet 3 D kelebek duvar çıkartması alacaksınız.Çift taraflı yapışkan noktalar ile birlikte gelir. 【KULLANIMI KOLAY ve TEMİZ】 Bu kelebek duvar çıkartmaları hafiftir, 2d'den 3 D'ye hızlı bir şekilde dönüştürülebilir.Temiz ve pürüzsüz bir yüzeye uygulamak için ekli çift taraflı yapışkan noktaları kullanabilirsiniz, kalıntı bırakmadan kullandıktan sonra çıkarılması kolaydır. 【3 D İÇİ boş oyma TASARIM】 Bu kelebek süslemeleri seti içi boş ve 3 D efekti, zarif çizgiler ve canlı kalıplama, hassas detaylı anahat ile tasarlanmıştır.3 D efekt tasarımı, kelebeklere zengin bir üç boyutlu efekt sağlar.Işık ve gölge koşullarında, bu 3 D kelebekler odanızda canlı canlı olacak. 【İYİ YAPIŞKANLIK】 Kelebek çıkartmaları iyi yapışkanlığa sahiptir, duvarlardan veya diğer bağlı yerlerden düşmeleri konusunda endişelenmenize gerek yoktur.Ayrıca çıkarılabilir, hedeflenen yerlerden çıkarılması çok kolaydır. 【GENİŞ kullanım yelpazesi】3 D kelebek çıkartmaları, çocuk yatak odaları, doğum günü partileri, Noel, oturma odaları ve istediğiniz diğer duvarlar gibi birçok yere uygulanabilir use.At aynı zamanda, çocuklarınıza, sınıf arkadaşlarınıza, arkadaşlarınıza ve ailenize hediye olarak da verebilirsiniz. aile.

Teklifin özellikleri

Benzer cümleler