Konu Onarım Aracı, Hızlı İstikrarlı Aşınma - İplik Ekler için Bakır için Mühendislik Plastikleri için Çinko Alaşım için Alüminyum Alaşım (731 cm-2.5 D)
Yenilendi

Konu Onarım Aracı, Hızlı İstikrarlı Aşınma - İplik Ekler için Bakır için Mühendislik Plastikleri için Çinko Alaşım için Alüminyum Alaşım

₺ 26.67

Mağazada

Dişli deliğin uygun maliyetli bir şekilde onarılması.Dişli uç, bir diş hatası oluştuğunda veya hasarlı bir dişi dişli delik onarıldığında bir onarım yöntemi olarak kullanılabilir.Yüksek mukavemetli, yüksek hassasiyetli elmas şeklindeki kesitli çelik tel kullanarak.Tel iplik eklerine ayrıca yeni bir dişi dişli bağlantı elemanı türü olan dişli kılıflar, paslanmaz çelik dişli manşonlar, tel manşonlar da denir.Alüminyum alaşımı, çinko alaşımı, alaşım, bakır, plastik, mühendislik plastikleri vb.Gibi düşük mukavemetli mühendislik malzemelerinde kullanılır., iplik mukavemetini ve aşınma direncini önemli ölçüde artırabilir.Erkek dişi diş uçları, metrik ve inç diş delikleri arasında rahat ve hızlı bir şekilde dönüştürmek için kullanılabilir.Tel vidayı alüminyum alaşımının ve diğer malzemelerin iş parçasının vida deliğine yerleştirdiğinizde, uç yüksek mukavemetli, aşınmaya dayanıklı, yüksek hassasiyetli standart bir dişi diş oluşturabilir.Özellik : 1. Tel vidayı alüminyum alaşımının ve diğer malzemelerin iş parçasının vida deliğine yerleştirdiğinizde, uç yüksek mukavemetli, aşınmaya dayanıklı, yüksek hassasiyetli standart dişi diş oluşturabilir2. Dişli deliğin uygun maliyetli bir şekilde onarılması.Dişli uç, bir diş hatası oluştuğunda veya hasarlı bir dişi dişli delik onarıldığında bir onarım yöntemi olarak kullanılabilir3. Erkek kadın iş parçacığı ekler metrik arasında dönüştürme ve iplik delikleri, uygun ve fast4 inç kullanılabilir. Yüksek mukavemetli, yüksek hassasiyetli elmas şeklindeki kesitli çelik tel kullanarak.Tel iplik eklerine ayrıca yeni bir dişi dişli bağlantı elemanı türü olan dişli kılıflar, paslanmaz çelik dişli manşonlar, tel manşonlar da denir5. Alüminyum alaşımı, çinko alaşımı, alaşım, bakır, plastik, mühendislik plastikleri vb.Gibi düşük mukavemetli mühendislik malzemelerinde kullanılır., iplik mukavemetini ve aşınma direncini önemli ölçüde artırabili Rözelleştirme : Öğe Türü : İplik eklermalzeme : SUS304 Model : M2.5x0.45 Thread Şartname : M2.5x0.45 (mm) Kurulumdan Önce Dış Çap : Yaklaşık. 3.2 ~ 3.5 mm / 0.1 ~ 0.1 Kurulum için Sondaj Matkap Ucu Çapı : Yaklaşık. 2.6 mm / 0. 1in1 D / 1.5 D/2 D/2.5 D / 3 D : Kurulumdan Sonra Uzunluk : Yaklaşık. 2.5 mm / 0.1in3.0 8mm /.1in5.Mm / 0.2in6.3mm / 0.2in7.Koruyucu Kol Modeli özellikleri Açıklama : Örneğin : M3x0 İplik yüklemeden Önce Döner 5 mm / 0.3 in Number : 2.6/5.9/8.2/10.5/12.8.5 X1.Vida seti tamamlandıktan sonra, kadın iş parçacığı M3 bu da demektir ki 5 D, saha 0.5 ve uzunluğu (uzunluk başvurduğu 1,5 katı çapı, yani 1 1.5 D var.Mm 4=4.5 ), burada uzunluğu uzunluğu kurulumdan sonra gelir.Nasıl Kullanılır : 1. Dril.

Teklifin özellikleri

Benzer cümleler