10 inç Android 11 Araba Stereo Çift Din GPS Navigasyon Dokunmatik Araba Radyo Destek BT/WiFi/Mikrofon/Ayna Bağlantı/Direksiyon Kontrolü ile Yedekleme Kamera... (2+32G)
Yenilendi

10 inç Android 11 Araba Stereo Çift Din GPS Navigasyon Dokunmatik Araba Radyo Destek BT/WiFi/Mikrofon/Ayna Bağlantı/Direksiyon Kontrolü

₺ 389.97

Mağazada

【Android 11 Araba Radyosu】Ana ekran boyutu : 9.88"(L)*5.75"(H), Metal levha sabitlenmiş, kurulum boyutu : 7.01"(W)*2.95"(H)*2.75"(D), ana ekran boyutu : 10”.Tüm Evrensel 2 Dın Arabalar için uygun.En yeni Android işletim sistemi, 4 Dört Çekirdekli, 2 GB RAM ve 32 GB flash bellek, sorunsuz çalışma ve daha hızlı yanıt sağlar.Yüksek çözünürlüklü 1080 P kapasitif dokunmatik ekran, daha büyük ve daha net ekran. 【Telefon Ayna Bağlantı Fonksiyonu】 : Bu dokunmatik ekranlı araç radyosu, telefonun çoğunun ayna bağlantı işlevini destekler, telefonunuzu herhangi bir içeriği büyük ekrana kolayca bağlar ve senkronize eder. 【Bluetooth Destek Android ve IOS Telefon ayna bağlantı fonksiyonu; Destek GPS; Destek Arka 2 USB; Destek dikiz kamera girişi; Internet APP indir destekler, yüklemek, silmek.Dahili FM Radyo.Destek Çok formatlı ses ve video çözme, destek 1080 P tam format.Ses : MP3 MP2 AAC OGG FLAC APE WMA WAV RM AC3. Video : AVI 3 GP / MP4 MOV MPG MKV WMV RMVB. 1 Yönlü Video Çıkışı / 2 Yönlü Ses Çıkışı / 2 Yönlü Video Çıkışı / 2 Yönlü Ses Girişi / 1 Yönlü Subwoofer Çıkışı.Dil : İspanyolca/Fransızca/İtalyanca/Letonca/Litvanca/Fince/İsveççe/Yunanca/Rusça/Japonca/ingilizce/Çince vb.WİFİ modülü, destek WİFİ etkin nokta olarak touch Built Android RAM : 1 G/2 G, ROM : 16 g/32 GScreen : Screen Support TFT kapasitif dokunmatik ekran, Destek Çok 50 WSystem 4*voltaj : DC 12 VPower : : -; Destek Android ve İOS ayna bağlantı fonksiyonu Telefon; Destek GPS; Arka 2 USB Desteği, arka görüş kamerası giriş Destek; Desteği UYGULAMASINI indirin İnternet, yükle, delete Built-FM Radio Support Çoklu ses ve 1080 P video çözme, format desteği-format Audio : MP3 MP2 AAC OGG FLAC APE WAV WAV RM AC3 Video : AVI MP4/MOV MP4 MPG MKV MP4 RMVB1 Yönlü Video Çıkışı / 2 Yönlü Ses Çıkışı / 2 Yönlü Video Çıkışı / 2 Yönlü Ses Giriş / 1 Yol Subwoofer Output Language : İspanyolca/Fransız/İtalyan/Letonca/Litvanyaca/Fince/İsveççe/Yunanca/Rusça/Japonca/İngilizce/Çince vb.Görüntü Sensörleri : 1/4 " renkli Sensor.TV Sistem : NTSC varsayılan ve PAL isteği.Video Rengi : Renkli.Su geçirmez Sınıf : IP 68. Etkin Piksel : 580 X540. Objektif Açısı : 170°.Depolama Sıcaklığı : -30°C + 80 ° C. çalışma Gücü : DC12 V. akım Tüketimi : 90m A Maks.Bu kafa ünitesi arabanıza uyuyor mu?.Lütfen satın almadan önce aşağıdaki hususları onaylayın.Güç kaynağı : DC 12 V.Ana Ekran Boyutu : 251(W)*146(H).Metal levhalar sabitlenmiş, kurulum boyutu : 75*25mm.It belirli araçlar için özel konektör içermeyen, evrensel kablolara sahip bir kablo demeti ile birlikte gelir.Bazı arabalar ise perfitly donatılmış istiyorsanız dash kit ve koşum bağlayıcı satın almanız gerekir.

Teklifin özellikleri

Benzer cümleler