2.5 in Sürücü Komut Destek Fonksiyonları ile Otomatik Olarak Tanınır Ultra Düşük Güç Tüketimi ile Ssd Masaüstü Bilgisayarlar Veya Pc'ler için Mükemmel Sabit Disk(#2)
Yenilendi

2.5 in Sürücü Komut Destek Fonksiyonları ile Otomatik Olarak Tanınır Ultra Düşük Güç Tüketimi ile Ssd Masaüstü Bilgisayarlar Veya Pc'ler

₺ 49.47

Mağazada

Kurtarma Planı belgeleriniz size e-posta yoluyla yalnızca hesabınızla ilişkili adrese teslim edilecek ve Alıcı/Satıcı Mesajlarının içindeki hesap mesaj merkezinizde bulunabilir.Sürücünüz çalışmayı durdurursa, Kurtarma veri kurtarma planı başarısız sürücüdeki verileri kurtarmaya çalışır ve kurtarılan veriler bir medya depolama aygıtında veya güvenli bulut tabanlı veri depolama yoluyla iade edilir.30 Gün içinde satın alındığında herhangi bir markanın yeni Katı Hal sürücülerini kapsar (aynı işlemde olmayan satın alımlar için makbuz saklanmalıdır).Laboratuvar içi veri kurtarma için ücretsiz gönderim; 7/24 çevrimiçi vaka durumu takibi.Verileriniz kurtarılmazsa, paranızı geri alırsınız.UYUMLU-OS X/Linux/Win XP/Win için destek/7/8/10 sistemler, yedeklemeye hızlıca sürükleyip bırakın.OTOMATİK OLARAK TANINIR-Masaüstü bilgisayarlar veya PC'ler için mükemmel sabit disk, sadece bilgisayara bağlanarak otomatik olarak tanınabilir, yazılıma gerek yoktur.KOMUT DESTEĞİ İŞLEVLERİ-TRIM devre dışı bırakma silme bildirimi / ECC akıllı hata düzeltme gibi komut desteği işlevleriyle . Kullanım-Evde veya ofiste kullanılabilir, fotoğraflar, filmler, müzik vb.İçin çok fazla depolama alanı sağlar.ULTRA DÜŞÜK GÜÇ tüketimi - Ultra düşük güç tüketimi ile dizüstü bilgisayarınızı veya bilgisayarınızı daha uzun süre kullanabilirsiniz.Özellik : 1. OS X/Linux/Win XP/Win için destek/7/8/10 sistemler, yedekleme 2'ye hızlıca sürükleyip bırakın. Masaüstü bilgisayarlar veya PC'ler için mükemmel sabit disk, sadece bilgisayara bağlanarak otomatik olarak tanınabilir, yazılıma gerek yoktur 3. TRIM disable delete notification/ECC smart error correction 4 gibi komut desteği işlevleriyle. Evde veya ofiste kullanılabilir, fotoğraflar, filmler, müzik vb.Için çok fazla depolama alanı sağlar. 5. Ultra düşük güç tüketimi ile dizüstü bilgisayarınızı veya bilgisayarınızı daha uzun süre kullanabilirsiniz Nasıl Kullanılır : 1. Bilgisayar kasasını açın ve anakarttaki boş Seri ATA arabirimini bulmak için bilgisayar anakartındaki satırı izleyin. 2. Sabit diski bilgisayarın sabit disk braketine sabitleyin. 3. Bilgisayarın anakartındaki Seri ATA arabirimi güç kablosunu sabit diskteki Seri ATA arabirimine bağlayın.Başka bir SSD sabit diskin veri giriş / çıkış arabirimine bağlı seri ATA kablosu da sabit diske bağlanır.Son olarak, bu kabloyu anakarta bağlayın. 4. Kablo bağlantısını tamamladıktan sonra kasayı kapatın. 5. Sistemi yeniden takın (kullanılmadan önce dahili kurulum kullanılmalıdır) 6. SSD'yi harici mobil depolama alanı olarak kullanıyorsanız, Seri Ata'dan USB'ye bir atlama teli hazırlamanız gerekir.

Teklifin özellikleri

Benzer cümleler