Fealkira sabunluk Tutucu için Banyo Duş Duvara Monte Kendinden Yapışkanlı Tırnak Ücretsiz Hiçbir Sondaj Sabunluk Koruyucu Tepsi-Paslanmaz Çelik Sünger Tutucu için Mutfak Depolama Raf Sabun Kutusu (Opak Taban)
Yenilendi

Fealkira sabunluk Tutucu için Banyo Duş Duvara Monte Kendinden Yapışkanlı Tırnak Ücretsiz Hiçbir Sondaj Sabunluk Koruyucu Tepsi-Paslanmaz

₺ 47.97

Mağazada

★ALET YOK, SONDAJ YOK, VİDA YOK, delik YOK-Kurulumu kolay, Sadece çıkıntıdan başlayarak kapağı çıkarın, ardından kancayı pürüzsüz bir yüzeye koyun.Yüzeye zarar vermeden temizlenmesi ve yeniden konumlandırılması kolaydır.Güçlü ve sağlam. ★YÜKSEK KALİTE ve SU GEÇİRMEZ ve OİLPROOF : Kalite paslanmaz çelik + PVC malzeme.Süper su geçirmez ve yağa dayanıklı, yüksek ve düşük sıcaklık dayanımı. ★MÜKEMMEL ŞIK GÖRÜNÜM-Krom kaplama paslanmaz çelik, güzel ev dekorasyonu için uygun hale getirir. ★EV HER TÜRLÜ SAHNE için uygundur-Ahşap, fayans, Seramik, Metal Yüzey ve daha fazlası gibi çeşitli yüzeylerde çalışır (Lütfen boyalı duvarlarda sınırlar olduğuna dikkat edin ,Boya duvar yapışması zayıfsa duvara zarar verebilir.).Nasıl kullanılır : 1.Yüzeyi yağ/toz/sudan temizleyin ve kancayı takmadan önce kuru tutun. 2.Çıkıntıdan başlayarak kapağı çıkarın.3.Ortadan kenara sabit temas etmek için kancanın tabanına basın.Kancanın tabanının duvarla tamamen temas ettiğinden emin olun. 4.Kancayı kendi başınıza test edin. hand.It ağır şeyleri saatlerce tutmak daha güçlü olacak.Nerede kullanılır : Tahta / Cam / Buzlu Cam / Cam Izgara / Seramik / Metal Yüzey / Boyasız duvarlar / Diğer sert düz yüzey.Kaldırmak için : tuşuna basın bu ısıtma saç kurutma makinesi Kullanın ve yavaş yavaş kanca kaldırmak için temel önemli konumda tutun.Hiç İz bırakmamış olur.Carrys 13,2 g / m2/kanca sticker küçük gap kavşaklar doldurabilir olan kolloid yapılmış 6 kg değerinde.İyi esneklik, yüzeylere güçlü ve istikrarlı bir şekilde yapışmasını sağlar ve 13.2 lb/6 kg'a kadar ağırlık alabilir.Geniş uygulama Bu Traceless Kanca, yüzey biraz çekirdeksiz olsa bile daha fazla yüzeye uygulanabilir veya rough.It Ahşap, cam, fayans, paslanmaz ve çelik metal süsleme, plastik eşya vb. Yüzeylere uygulanabilir.Sıcaklık dayanımı ile su geçirmez ve yağa dayanıklı .Uyarı 1.Normalde pürüzsüz karo yüzeyinde, bu kanca 13.2 lb/6kg'a kadar tutabilir.Ancak uzun bir süre için en fazla 11lb / 5kg önermek istiyoruz. 2.Lütfen yapışkan yüzeyi suyla temizleyin ve kancayı yeniden konumlandırmadan önce toz kaplıysa saç kurutma makinesiyle kurutun.3.Lütfen değerli ve kırılgan eşyaları asmayın.4.Lütfen bu kancalara bir şey takmadan önce 24 saat bekleyin.5. Pürüzlü veya gevşek boyama yüzeyi önerilmez.6. Lütfen boşluklara ve dikişlere yerleştirmekten kaçının.7. Yapışma çok güçlüdür, bu da çıkarıldığında kaba boyama duvarlarında veya duvar kağıdında iz bırakabilir.

Teklifin özellikleri

Benzer cümleler