Asdbsa Kedinin Pençe Görünümü Peeling Silikon Vücut Ovucu, Temizlenmesi Kolay, Uzun Ömürlü, İyi Köpürür Ve Geleneksel Lif Kabağından (Sarı)Daha Hijyeniktir.
Yenilendi

Asdbsa Kedinin Pençe Görünümü Peeling Silikon Vücut Ovucu, Temizlenmesi Kolay, Uzun Ömürlü, İyi Köpürür Ve Geleneksel Lif Kabağından

₺ 16.77

Mağazada

★ Yumuşak Malzeme-Silikon : Asdbsa Banyo Fırçaları silikondan yapılmıştır, cildinizi pul pul dökmeye yardımcı olacak kadar yumuşaktır ve cildinize zarar vermez.Vücut fırçası rahat hissetmenizi sağlayacaktır. ★ Benzersiz Tasarım : Benzersiz dahili alan tasarımı, Duş jeli, israfa neden olmadan eşit bir uygulama etkisi elde etmek için alana dökülebilir. ★ Hijyenik Standart : %100 silikon vücut fırçası cilt üzerinde kullanırken çok güvenlidir ve kirli olduğunda temizlenmesi çok kolaydır.Silikon, erime noktası olmayan bir tür malzemedir, bu nedenle kaynar suda dezenfekte edebilirsiniz. Oo derin Temizlemek : silikon fırça makyaj kaldırmak, cildiniz pul pul, yeni hücre büyümesini yardımcı ölü deri hücreleri ve masaj kaldırabilirsiniz.Tüm vücut bile temizlemek için kollarını yüzünü değil, sadece ama aynı zamanda bunu kullanarak, bacaklar.İsterseniz, bu silikon banyo ve vücut fırçasıyla bulaşıkları yıkayabilirsiniz. ★ Taşınabilir Boyut : Heeta silikon vücut fırçası 3,9 x 3,3 x 2 inçtir; Tutmanız için çok uygundur ve kaymaz.Seyahat ederken alabilirsin.Güzel bir tasarım : Asdbsa silikon vücut fırça çift taraflı, yani günlük hafif bir peeling ve selülit azaltma İşlevi için zor tarafı için yumuşak tarafını kullanabilirsiniz : makyajınızı Çıkarın, cildinizi pul pul, Asdbsa banyo fırçaları silikon yapılmış ölü deri hücrelerini Yumuşak malzeme : kaldırmak, cildiniz pul pul yardımcı olmak için yeterince yumuşak ve cildinize zarar vermez.Vücut fırçası rahat hissettirecek Özellikler : Malzeme : Silikon Renkler : Sarı Boyutu : 3.9x3. 3x2 inç Paket şunlardır : 1 Silikon vücut fırçası.

Teklifin özellikleri

Benzer cümleler