HomLux 8ft Bypass sürgülü ahır Kapı Donanım Kiti için Çift Kapılar + 12 Ağır Çekme ve Gömme Yuvarlak Siyah Kapı Kolu Seti, Kurulumu kolay ve Yeniden Kullanılabilir, Sorunsuz, Siyah (J Şekli Askı)
Yenilendi

HomLux 8ft Bypass sürgülü ahır Kapı Donanım Kiti için Çift Kapılar + 12 Ağır Çekme ve Gömme Yuvarlak Siyah Kapı Kolu Seti, Kurulumu kolay

₺ 197.97

Mağazada

【Durable ve Sturdy】 Hom Lux bypass sürgülü ahır kapı donanım kiti yüksek kaliteli karbon çelik inşa edilmiştir, featuring ile yanmaz ve anti-pas.Rayların ve kasnakların taşıma kapasitesi, piyasadaki çoğu üründen daha üstün olan 350 lbs'dir.İçin harika 1 3/8 - 1 3/4 " kapı paneli kalınlığı. 【Yerden Tasarruf】Yerden tasarruf etmek için, Hom Lux bypass çift kapılı donanım kiti tek yolda 2 kapı asın. *LÜTFEN dikkat-Lütfen kapılar tamamen tükenmiş olsa da, 2 arasında bir örtüşme parçası olduğunu hatırlatın.doors.So kapı panelleriniz açıklıktan daha geniş olmalıdır, aksi takdirde bir kapı kaydığında silindirler birbirine çarpacak ve başka bir kapıyı kaymaya yönlendirecektir. 【Montajı kolay 12 inç Yuvarlak Siyah Sap Seti .Resimlerde gördüğünüz gibi tüm montaj donanımı dahildir. * KAPI DAHİL DEĞİLDİR. 【%100 Satıcı Garantisi】 Öğeniz arızalı durumda gelirse, lütfen önce bizimle iletişime geçin.Eksik / arızalı parçalar için ücretsiz değiştirme göndereceğiz.Profesyonel ekibimiz her zaman en iyi onların sizi tatmin etmeye çalışın.Homlux Bypass Ağır Sağlam Sürgülü Ahır Kapı Donanım Kiti dahil Hangi J-Şekilli 8ft Bypass Ahır Kapı Donanım kiti ve 12 " Yuvarlak Siyah Ahır Kapı Kolu.

Teklifin özellikleri

Benzer cümleler