Basınç tahliye Ayak Masajı Acupressure Terlik. Doğal Taşlı Refleksoloji Masaj Terlikleri. Ayak Akupunktur Noktası Masajı için Terapötik Refleksoloji Terlikleri. (Çıplak, 8)
Yenilendi

Basınç tahliye Ayak Masajı Acupressure Terlik. Doğal Taşlı Refleksoloji Masaj Terlikleri. Ayak Akupunktur Noktası Masajı için Terapötik

₺ 32.10

Mağazada

Acupressure terlik çifti sağlıklı doğal taşlardan yapılmıştır.Acupressure, önleyici bir ilaç şekli olarak üstündür.Hastalıkları ve virüsleri doğal olarak önleyebilmemiz için bizi güçlendirir.Artrit, plantar fasiit nedeniyle ayak/ topuk ağrısı ve gerginliği yatıştırmak için tasarlanmış Acupressure refleksoloji masaj terlikleri.Metabolizmayı ve kan dolaşımını iyileştirin.Kan dolaşımını ve bağışıklık seviyesini iyileştirir, kilonuzu kontrol eder, vücuttan ve eklem ağrısından kurtulur ve ayrıca yaşlanmanın erken belirtileriyle mücadele eder.Stresi azaltır, bakmak ve genç hissediyorum yapar uyku ve metabolizma artırır.Eklem ve kas ağrısından, özellikle diz ağrısından kurtulun.En iyi malzemelerden en iyi kalite, onları son derece dayanıklı, sağlam ve güvenli hale getirir.Maksimum konforunuz için ayarlanabilir velcro kayışlar.Acupressure önleyici bir form olarak üstündür medicine.It hastalıkları ve virüsleri önleyebilmemiz için bizi güçlendirir ve daha büyük bir sorun haline gelmeden önce küçük dengesizlikleri düzeltir.Doğal Bağışıklık Güçlendirici Terlikler gibi düzenli bir acupressure tedavisine sahip olmak, “Viral zamanlarda”daha güçlü kalmanın harika bir yoludur.Bu nedenle, kişisel bir acupressure ekipmanı parçası, bağışıklığın bu zamanlarda ihtiyaç duyduğumuz tek şey olduğu durumlarda bir ihtiyaçtır.Bağışıklığınızı geliştirmenize yardımcı olmak için devrim niteliğinde bir çift terlik - Doğal Bağışıklık Güçlendirici Terlik getirdik.Devam edin ve size sağlıklı ve hastalıksız bir yaşam sağlayacağını göreceksiniz.

Teklifin özellikleri

Benzer cümleler