Saç Maskesi Derin Kremi, 60g Saç Maskesi Besleyici Nemlendirici Onarım Hasarlı Saç Kremi Saç Bakımı için Kuru veya Hasarlı Saç (60g)
Yenilendi

Saç Maskesi Derin Kremi, 60g Saç Maskesi Besleyici Nemlendirici Onarım Hasarlı Saç Kremi Saç Bakımı için Kuru veya Hasarlı Saç (60g)

₺ 33.87

Mağazada

PÜRÜZSÜZ SAÇLAR : Saçları içten dışa onararak canlılığı geri kazandıran yoğun bir bakım ürünü kullanarak saçları anında düzleştirir, pürüzsüzleştirir, onarır, şartlandırır ve güçlendirir.Şaşırtıcı sonuçlar saçları elastik, esnek ve yumuşak bırakacaktır.Hızlı ONARIM : Hızlı ve kullanımı kolay keratin treatment.It hasarlı saçları onarın ve saçları hızlı bir şekilde doğal bir pürüzsüzlüğe kavuşturun.Hızlı ve şaşırtıcı sonuçlar saçları doğal olarak canlı bir parlaklık ile taze, esnek ve yumuşak bırakacaktır.DERİN NEMLENDİRME : Besleyici, saçınızı artık kuru ve sarı yapmaz.Boyama ve perma onarımı için mükemmeldir, saç tokluğunu ve elastikiyetini güçlendirir.Saçın kabarıklığını azaltın.DOĞAL FORMÜL : Eklenmemiş, güvenli use.It kolayca emilebilir, hafif ve tahriş olmaz.Uzun saç, kısa saç, kahverengi saç veya altın saç ne olursa olsun farklı saç tipleri için uygundur.GÜZELLİK SİZİN İÇİN mücadele görevimiz olduğunu kusursuz bir saç, var Olun.Kullandıktan sonra anında sonuç alın!Bize ulaşın eğer herhangi bir sorunuz varsa,en kısa sürede cevap ve size yardım etmek için yapacağız tereddüt etmeyin.Özellik : 1. Ferahlatıcı ve yağ kontrolü, kaşıntıyı iyileştirir, nemlendirir ve besler, saçları güçlendirir ve saçların kırılmasını önler. 2. Yumuşak doku, saç köklerine zarar vermez, kafa derisi tahrişi olmaz, kullanımı güvenlidir. 3. Hasarlı saçları onarın, saçlarınızı yumuşak ve pürüzsüz hale getirin. 4. Saç esnekliğini güçlendirin, sağlıklı güçlü saçların büyümesini teşvik edin. 5. Şişelenmiş ve hafif, taşıması kolay, seyahat sırasında kullanabilirsiniz.Şartname : Durum : %100 % Yepyeni Öğe Türü : Saç Kremi Net İçeriği : 60g Kullanımı : Kafa derisine dokunmak yerine, besinleri daha hızlı emmesine yardımcı olmak için saçınıza parmak uçlarınızla masaj yapın.2-5 dakika masaj yapılması önerilir.Paket listesi : 1 x Saç Kremi.

Teklifin özellikleri

Benzer cümleler