SM SunniMix Açık Cam Kamp Alkol Soba Pot Brülör Braketi Destek Tutucu
Yenilendi

SM SunniMix Açık Cam Kamp Alkol Soba Pot Brülör Braketi Destek Tutucu

₺ 62.97

Mağazada

İçi boş tasarım, alevi gözlemleyin, trapez diş ağzı alev iletişim teknolojisini benimser, alev yanma durumunu gözlemleyebilir.Sökülebilir tasarım, rahat ve montajı kolay, hızlı sökme ve hızlı montaj, yer kaplamaz ve taşıması kolaydır.Büyük ve küçük mutfak eşyaları ile uyumlu metal çapraz plaka, çıkarılabilir metal çapraz plaka, su bardağı ve diğer küçük dış mekan eşyaları da yerleştirilebilir.Kolayca gömülebilir, sobaya mükemmel uyum sağlar.Rüzgar geçirmez dış duvar yakıt tasarrufu sağlar, brülörün rüzgar direncini artırır, yanma verimliliğini artırır ve yakıt tasarrufu sağlar.Açıklama : - Kolayca gömülü, soba ile mükemmel uyum sağlar. - Rüzgar geçirmez dış duvar yakıt tasarrufu sağlar, brülörün rüzgar direncini artırır, yanma verimliliğini artırır ve yakıt tasarrufu sağlar. - İçi boş tasarım, alevi gözlemleyin, trapez diş ağzı alev iletişim teknolojisini benimser, alev yanma durumunu gözlemleyebilir. - Büyük ve küçük mutfak eşyaları ile uyumlu metal çapraz plaka, çıkarılabilir metal çapraz plaka, su bardağı ve diğer küçük dış mekan eşyaları da yerleştirilebilir. - Ayrılabilir tasarım, rahat ve montajı kolay, hızlı sökme ve hızlı montaj, yer işgal etmez, ve taşımak için uygundur.Şartname : - Malzeme : Paslanmaz Çelik - Boyut : - Gaz sobası Rüzgar Geçirmez : - Çap : 102mm/3.9 inç-Yükseklik : 45mm/1.4 inç.3 Package içerir : 1 adet gaz sobası Windproof Note : İzin lütfen 1-3mm sapma ölçme nedeniyle manuel ölçüm.Nedeniyle farklı monitör ve ışık etkisi,öğenin gerçek renk biraz farklı olabilir renk resimlerin gösterdi.Teşekkürler!Çeşitli ürünler; Yüksek kalite; En iyi fiyat; iyi müşteri Hizmetleri; Hızlı işlem.Size keyifli ve tatmin edici bir alışveriş deneyimi yaşatacağız!.

Teklifin özellikleri

- Material:
Stainless Steel
- Size:
- Gas Stove Windproof :
- Diameter:
102mm/3.9inch
- Height:
45mm/1.4inch.3
Package Includes:
1 Piece Gas Stove Windproof :
Please allow 1-3mm measuring deviation due to manual measurement. :
Due to the different monitor and light effect,the actual color of the item might be slightly different from the color showed on the pictures.Thank you! :
Diverse products; High quality; Best price; good customer Service; Fast transaction. We will give you a pleasant and satisfying shopping experience! :

Benzer cümleler