0.5-4mm2 İtme Tel Konektörü, Endüstriyel Fabrika için Elektrik Yardımcı Malzemeleri Tel Konektörü Korozyon Direnci (PCT-604)
Yenilendi

0.5-4mm2 İtme Tel Konektörü, Endüstriyel Fabrika için Elektrik Yardımcı Malzemeleri Tel Konektörü Korozyon Direnci (PCT-604)

₺ 21.27

Mağazada

Kabuk, uzun ömürlü, korozyona, yaşlanma direncine, yüksek basınç direncine ve diğer ürünlerden daha yüksek mukavemete sahip polikarbonattan yapılmıştır.Kontaklar, iyi iletkenlik sağlarken oksidasyonu önleyebilen elektroliz elektrolitik bakır iletkenlerdir.Geleneksel büküm yöntemine elveda deyin, sadece teli soyun ve bastırın, bu çok pratik ve kullanışlıdır.Yay, sağlam bir bağlantı sağlamak için yüksek gerilme ve korozyon direncine sahip nikel‑krom alaşımlı çelikten yapılmıştır.Kabuğun ucunda, bağlantının doğru olup olmadığını doğrulamak için doğrudan bir elektrikli kalemle takabileceğiniz bir test bölümü vardır.Özellik : 1. Geleneksel büküm yöntemine elveda deyin, sadece teli soyun ve bastırın, bu çok pratik ve kullanışlı2. Kabuk, uzun ömürlü, korozyona, yaşlanma direncine, yüksek basınç direncine ve diğer ürünlerden daha yüksek mukavemete sahip polikarbonattan yapılmıştır3. Kabuğun ucunda bir test bölümü vardır, bağlantının doğru olup olmadığını doğrulamak için doğrudan bir elektrikli kalemle yerleştirebilirsiniz. 4. Kontaklar, iyi iletkenlik sağlarken oksidasyonu önleyebilen elektroliz elektrolitik bakır iletkenlerdir. n5. Bahar 4 firma connection Specification : Öğe Türü : İtme Tel Connector Applicable Tel : Sabit Tel : 0.75 sağlamak için yüksek mukavemetli ve korozyon direnci olan nikel‑krom alaşımlı çelikten imal edilmiştir.41 AProduct Malzeme : (yüzeyde konserve) Kabuk : Polikarbonat, PA66 PC nylon Diversion Bar : Elektrolitik bakır Bahar : Nikel-Krom Alaşımı steel Purpose : Tel bağlayıcı Paket Listesi : 10 x Bas Tel Bağlayıcı 4 KVRated Geçerli 0mm2 Rated Gerilim : 400 VPulse Gerilim : : .

Teklifin özellikleri

Item Type:
Push Wire Connector
Applicable Wire:
Hard Wire
Rated Voltage:
400V
Pulse Voltage:
4KV
Rated Current:
41A
Product Material:
Shell:
Polycarbonate, PC PA66 nylon
Diversion Bar:
Electrolytic copper (tinned on the surface)
Spring:
Nickel-chromium alloy steel
Purpose:
Wire connector
Package List:
10 x Push Wire Connector :

Benzer cümleler