Weimoli Su Geçirmez Bebek Arabası Eldiven, Puset Eldivenler, Anti-Freeze için Ekstra Kalın Sıcak Kış Bebek Arabası Eldiven için Tüm Arabası Siyah
Yenilendi

Weimoli Su Geçirmez Bebek Arabası Eldiven, Puset Eldivenler, Anti-Freeze için Ekstra Kalın Sıcak Kış Bebek Arabası Eldiven için Tüm Arabası

₺ 40.77

Mağazada

Bu öğeyi herhangi bir nedenle iade edebilirsiniz : nakliye ücreti yok.Öğe yeni ve kullanılmamış durumda iade edilmelidir.Dönüşe başlamak için Emirlerinize gidin.İade nakliye etiketini yazdırın.Bu gemi!.Bu öğeyi herhangi bir nedenle iade edebilirsiniz : nakliye ücreti yok.Öğe yeni ve kullanılmamış durumda iade edilmelidir.Dönüşe başlamak için Emirlerinize gidin.İade nakliye etiketini yazdırın.Bu gemi!. [Su geçirmez] : Rüzgar ve suya dayanıklı işlev nedeniyle, ebeveynlerin ellerini kuru, sıcak ve rahat tutar, soğuk havalarda bile bebeğinizle gezintileri eğlenceli hale getirir. [Yüksek Kalite] : 1680 D su geçirmez kumaştan yapılmış, yağmur geçirmez, kar geçirmez, iyi termal performans.İç mesane, dökülmeden rahat olan süper yumuşak çift taraflı pazen kumaştan yapılmıştır. [Boyut] : Katlanmamış boyut : 48 X 55 cm, Bebek arabası el ısıtıcısı, ister tek ister iki kulplu olsun, çoğu bebek arabasına uyar.Yıkanabilir ve kolayca temizlenebilir. [Kullanışlı]Bebek arabası eldivenleri ile anneler, bebeklerinin soğuk kışın dışarı çıkması konusunda endişelenmek zorunda kalmazlar. [Kullanım]Eldivenleri tamamen uzatın, sonra eldivenleri katlayın, bebek arabasının sapına sıkıştırın, sabitleyin.Su geçirmez Eldiven Bebek Arabası,Puset Eldivenler,Anti-260 Tüm bebek Arabası Black Specification : Gelişeceğini Boyutu : 55 x 48cm,Folded Boyutu : 55x 24cm Outer Malzeme : su Geçirmez oxford fabric Lining Malzeme : Yumuşak peluş fabric Weight : Ekstra Kalın Sıcak Kış Bebek Arabası Eldiven Dondurma.Bebek arabası ile kötü havalarda yürüyüş yaparken renk : elini sıcak ve kuru Black Features Keep.Özellikle soğuk bölgelerde.Ebeveynlerin hayatını kolaylaştırmak için tasarlandı.Kullanımı çok kolay.Muffs, bebek arabanızın veya bebek arabanızın gidonunda kalır, böylece ihtiyacınız olan her seferinde ellerinizi kolayca ve hızlı bir şekilde içeri ve dışarı kaydırabilirsiniz.Dışarıdan suya dayanıklı polyester onları yağmurdan veya rüzgardan korur ve içeriden koyun yünü ellerinizi sıcak ve rahat tutar.Yıkanabilir ve silin clean Perfect pram el eldiven için soğuk kış walks Package dahil : 1 x Bebek Arabası Kış su geçirmez Anti-freeze Pram el eldiven.

Teklifin özellikleri

Unfolded Size:
55 x 48cm,Folded Size
Outer Material:
Waterproof oxford fabric
Lining Material:
Soft plush fabric
Weight:
260g.
Color:
Black
Features :
Keep your hand warm and dry while walk with baby stroller in bad weather. Especially in cold region. :
Designed to make parent's life easier. Very easy to use. :
Muffs stay on handlebar of your pram or pushchair, so you can slip your hands in and out every time you need, easily and quickly. :
Water resistant polyester from outside protects them from rain or wind, and sheep wool from inside keeps your hands warm and cozy. :
Washable and wipe clean :
Perfect pram hand gloves for cold winter walks :
Package included:
1 x Baby Stroller Winter Waterproof Anti-freeze Pram Hand Gloves :

Benzer cümleler