Ochoos 100 adet / takım Pirinç Standoff Spacer Kadın-Kadın Spacer Standoff Konu Pillar Çiviler için Bilgisayar Anakart PCB- (Boyutlar: M2 12)
Yenilendi

Ochoos 100 adet / takım Pirinç Standoff Spacer Kadın-Kadın Spacer Standoff Konu Pillar Çiviler için Bilgisayar Anakart PCB- (Boyutlar:

₺ 113.10

Mağazada

Boyutlar : M2 12. 1. Yüksek kaliteli pirinçten yapılmış, sağlam, dayanıklı ve paslanmaz. 2. Fotoğraf ekipmanlarında, cep telefonlarında, taşınabilir bilgisayarlarda, her türlü plastik kabukta yaygın olarak kullanılır. 3. 100 adet iplik ayağı Çıtçıt vardır, farklı kullanım ihtiyaçlarını karşılayabilir. 4. İletişim endüstrisi, mikro motor, bilgisayar, elektrikli ev aletleri, elektronik, oyuncak, saat, ışık, lokomotif ve diğer endüstriler gibi birçok endüstride de kullanılmaktadır. 100 pcs Pirinç Kadın-Kadın Spacer Standoff Konu Pillar Çiviler için bilgisayar anakartı Özellikleri : 1. Yüksek kaliteli pirinçten yapılmış, sağlam, dayanıklı ve paslanmaz.2. Fotoğraf ekipmanlarında, cep telefonlarında, taşınabilir bilgisayarlarda, her türlü plastik kabukta yaygın olarak kullanılır.3. 100 adet iplik ayağı Çıtçıt vardır, farklı kullanım ihtiyaçlarını karşılayabilir.4. İletişim endüstrisi, mikro motor, bilgisayar, elektrikli ev aletleri, elektronik, oyuncak, saat, ışık, lokomotif ve diğer endüstriler gibi birçok endüstride de kullanılmaktadır.5. 100 % marka yeni ve yüksek kaliteli.Yaygın fotoğraf malzemeleri plastik kabuk, iletişim sektörü, mikro-motor, bilgisayar, elektrikli ev aletleri, elektronik, oyuncaklar, saatler, ışıklar, lokomotifler ve diğer sanayi, cep telefonları, taşınabilir bilgisayarlar, her türlü kullanılan 100pcs Applications özellikleri : Malzeme : brass Quantity : : .Ürün boyutu : M2 * 12, M2 * 13, M2 * 14 (isteğe bağlı) Paket listesi : 100 ADET * Soğukluk Nakliye hakkında4. Gösterilen resimler gerçek öğe değildir ve sadece referans içindir. 5. SERVİS TRANSİT ZAMAN taşıyıcı ve dışlar hafta sonları tarafından sağlanan ve holidays.Transit süreleri, özellikle tatil sezonunda değişebilir. 7. Stok durumu ve zaman farklılıkları nedeniyle, öğenizi ilk mevcut depomuzdan göndermeyi seçeceğiz . 8. Biz satıcı ithalat vergisi sorumlu değildir, alıcı bunun için sorumludur.Bunun neden olduğu herhangi bir anlaşmazlık mantıksızdır. 9. BR alıcı cpf veya cnpj veriniz, daha hızlı almak için daha iyi olacaktır.teşekkürler İade ve Ürün özellikleri : Model numarası : Standoff Material : Bakır özelleştirilmiş : Yes Dıy sarf malzemeleri : Elektrik.

Teklifin özellikleri

Benzer cümleler